CVČ Domino - letné tábory

Centrum voľného času DOMINO ponúka letné tábory v lokalite Margita - Ilona. Viac informácií si môžete prečítať na priloženom letáku.

 

Verejná vyhláška - oznámenie o začatí prác

Spoločnosť ELSPOL - SK, s.r.o. ako dodávateľ elektromontážnych prác pre SSD, a.s. oboznamuje obyvateľov mesta Vrútky a vlastníkov pozemkov dotknutých realizáciou stavby: „Vrútky - ul.1. československej brigády - Rekonštrukcia NNS a rozšírenie NNK (SW-14474)“ - že práce na vyššie spomenutej stavbe začnú 26.01.2022. Práce by mali trvať do 18.02.2022.

Pozvánka na neplánované zasadnutie MsZ

Pozývame Vás na neplánované zasadnutie Mestského zastupiteľstva Vrútky, ktoré sa uskutoční v utorok 25.1.2022 o 14:00 hod. v sobášnej miestnosti MsÚ vo Vrútkach. Viac informácií si môžete prečítať v priloženej pozvánke.

 

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny

Stredoslovenská distribučná, a.s., oznamuje obyvateľom Vrútok, že v dňoch 25.1.2022 a 27.1.2022 bude na území mesta Vrútky prerušená distribúcia elektrickej energie z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa distribučnej sústavy.

Nové cestovné poriadky MHD

Na základe informácie Dopravného podniku mesta Martin (DPMM) si dovoľujeme cestujúcu verejnosť informovať o aktualizácii cestovných poriadkov MHD z dňa 8.1.2022. Platné cestovné poriadky sú dostupné na nasledovnom odkaze, ako aj na webových stránkach www.ubian.sk a www.cp.sk.

Výberové konanie - referent investičnej výstavby a miestnych komunikácií

Mesto Vrútky vypisuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície: referent investičnej výstavby a miestnych komunikácií. Viac informácií si môžete prečítať v priloženom dokumente.

 

Mestská knižnica Hany Zelinovej nakúpila nové tituly

Milí čitatelia, nakúpili sme pre Vás novinky z beletrie a náučnej literatúry pre malých aj veľkých čitateľov. Môžete si prísť vybrať spomedzi pútavých cestovateľských príručiek, ktoré Vám priblížia rôzne krajiny Európy i sveta. Taktiež spoznať naše tradície prostredníctvom krásnej publikácie od známej etnologičky Kataríny Nádaskej. Pre domácich kutilov a milovníkov práce v záhradkách máme knižné novinky, ktoré potešia. Samozrejme máme aj mnoho ďalších z oblasti ekológie, zdravej výživy, jógy, kryptomien. :-)

CVČ Domino - podujatia v januári 2022

Centrum voľného času DOMINO ponúka záujmovú činnosť na mesiac január 2022. Viac informácií si môžete prečítať na ponukovom plagáte.

 

Oznam pre občanov - držiteľov kartiet MHD

Dávame občanom na vedomie, aby v prípade problémov s dopravnými kartami MHD kontaktovali infolinku Dopravného podniku mesta Martin na tel.č.: 0945 505 060, prípadne cez e-mail: info@dpmmartin.sk alebo webovú stránku: www.dpmmartin.sk

 

Oznam - skúška sirén

Dňa 14. januára 2022 o 12:00 hodine bude vykonané pravidelné preskúšanie prevádzkyschopnosti systému varovania obyvateľstva dvojminútovým stálym tónom „elektromotorických“ sirén civilnej ochrany.

 

Syndikovať obsah