Pozvánka na slávnostné zasadnutie MsZ

Pozývame Vás na slávnostné zasadnutie Mestského zastupiteľstva Vrútky, ktoré sa uskutoční v piatok 23.9.2016 o 10:00 hod. v Sobášnej sieni MsÚ vo Vrútkach. Viac informácií si môžete prečítať v priloženej pozvánke.

 

Dni mesta Vrútky

Mesto Vrútky Vás pozýva na DNI MESTA, ktorých súčasťou bude aj Vrútocký jarmok dňa 23.9. a rôzne sprievodné podujatia.
Tento rok si pripomíname 761. výročie prvej písomnej zmienky o meste Vrútky.
Program prinášame v priloženom plagáte.

 

Jesenné upratovanie

Zverejňujeme harmonogram rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov v rámci jesenného upratovania vo Vrútkach.

 

Časopis Vrútočan

Prinášame Vám aktuálne číslo vrútockého dvojmesačníka Vrútočan.

 

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže „Predaj nehnuteľného majetku č. 2/2016“

Mesto Vrútky vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž „Predaj nehnuteľného majetku č. 2/2016“ s vyhodnotením formou výberového konania na výber uchádzača na uzavretie Kúpnej zmluvy za účelom prevodu vlastníckeho práva k majetku vyhlasovateľa. Viac informácií si môžete prečítať v priloženom dokumente.

 

Výberové konanie - vodič

Mesto Vrútky vypisuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vodič. Viac informácií si môžete prečítať v priloženom dokumente.

 

Futbalista Adolf Scherer vo Vrútkach

12. septembra navštívil naše mesto bývalý slovenský futbalista, reprezentant Česko-Slovenska a rodák z Vrútok Adolf Scherer. Bol jedným z najlepších slovenských kanonierov v histórii československej futbalovej ligy a zažiaril na MS 1962 v Čile. Od roku 1973 žije vo Francúzsku. V roku 2009 mu bola udelená Cena mesta Vrútky, ktorú si symbolicky prevzal z rúk primátora mesta.

 

Pozvánka na septembrové MsZ

Pozývame Vás na zasadnutie Mestského zastupiteľstva Vrútky, ktoré sa uskutoční v utorok 13.9.2016 o 13:00 hod. v sobášnej miestnosti MsÚ vo Vrútkach. Viac informácií si môžete prečítať v priloženej pozvánke.

 

Spomínali sme na 72. Výročie SNP

Slávnostný akt sa konal pri pomníku obetiam prvej a druhej svetovej vojny pred budovou Mestského úradu vo Vrútkach. Účastníci sa presunuli aj k Pamätníku Karvaša a Blahovca, k tabuli na pamiatku padlých francúzskych vojakov i k pamätnej tabuli vrútockým železničiarom padlým v druhej svetovej vojne, kde položili ďalšie vence.

Vrútocký country kotlík

Na tohtoročnom Vrútockom country kotlíku bojovalo o víťaznú trofej za najlepší guláš 22 tímov. V sobotu 20. augusta 2016 zavítalo na škvarové ihrisko vo Vrútkach množstvo návštevníkov, ktorí sa prišli zabaviť, povzbudiť svojich známych pri varení, ale aj ochutnať chutný guláš či iné špeciality.

Syndikovať obsah