Upozornenie na zmenu vývozu komunálneho odpadu vo Vrútkach

Upozorňujeme občanov, že vývoz komunálneho odpadu zo dňa 18.04.2014 bude presunutý a uskutoční sa dňa 19.04.2014.

 

Rozšírenie pokladničných hodín na MsÚ Vrútky

Oznamujeme Vám, že počas mesiacov máj a jún budú v pokladni na Mestskom úrade vo Vrútkach rozšírené pokladničné hodiny. Bližší rozpis si pozrite v pripojenom dokumente.

 

Deň Zeme

Pri príležitosti dňa Zeme pripravilo mesto Vrútky v spolupráci so spoločnosťou Brantner Fatra s.r.o. organizované podujatie pre školy s témou Recyklo hry dňa 24. apríla 2014 od 10. h. na pešej zóne vo Vrútkach.
Bližšie informácie prinášame v priloženom plagáte.

 

CVČ Domino - Výlet do Národného žrebčína v Topoľčiankach

Centrum voľného času DOMINO ponúka výlet do Národného žrebčína v Topoľčiankach na "Deň otvorených dverí" dňa 1.5.2014. Viac informácií si môžete prečítať na ponukovom plagáte.

 

Pozvánka: 69. výročie oslobodenia mesta Vrútky

Mesto Vrútky Vás pozýva 11. apríla 2014 na spomienku 69. výročia oslobodenia mesta Vrútky o 10. h. pri pomníku pred mestským úradom vo Vrútkach. Spomienkový akt bude pokračovať ku bistru Linda, kde je umiestnená pamätná tabuľa padlým.

 

Inzerát – Ponuka práce

Mesto Vrútky, Matušovičovský rad 4, 038 61 Vrútky vyhlasuje pohovor na pozíciu referent verejného obstarávania Mesta Vrútky. Viac informácií si môžete prečítať v priloženom dokumente.

 

Aprílový Vrútočan

Prinášame Vám aprílové číslo vrútockého mesačníka Vrútočan.

 

CVČ Domino - Deň detí v Arboréte Mlyňany

Centrum voľného času DOMINO ponúka výlet do Arboréta Mlyňany počas Dňa detí 1.6.2014. Viac informácií si môžete prečítať na ponukovom plagáte.

 

CVČ Domino - prímestská rekreácia 2014

Centrum voľného času DOMINO ponúka prímestskú rekreáciu pod názvom: "Turcom krížom - krážom" - v dňoch 18.augusta - 22.augusta 2014. Viac informácií si môžete prečítať na ponukovom plagáte.

 

CVČ Domino - podujatia v apríli 2014

Centrum voľného času DOMINO ponúka záujmovú činnosť na mesiac apríl 2014. Viac informácií si môžete prečítať na ponukovom plagáte.

 

Syndikovať obsah